ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО
Акція «Весь світ в Україні» від «Оболонь» завершилася 30.06.2015.

Правила

З 1 травня по 30 червня 2015 р. включно купуйте Акційну продукцію ТМ «Оболонь»* зі спеціальною етикеткою з написом «Весь світ в Україні» та спеціальною кришкою з написом «Акція».

Щоб отримати спеціальний подарунок, необхідно знайти на внутрішній стороні кришки з-під Акційної продукції напис «Вітаємо! 0,5 л» та обміняти кришку з написом «Вітаємо! 0,5 л» на скляну пляшку пива «Оболонь світле» місткістю 0,5 л. в закладах торгівлі на території України, що проводять такий обмін в період з 01 травня 2015 року по 30 червня 2015 року та позначені відповідними акційними позначками. Про адреси закладів торгівлі, що проводять обмін можна дізнатися на Інтернет-сайті www.promo.obolon.ua або за телефоном гарячої лінії 0-800-308-088** (щоденно в робочі години операторів з 09:00 до 21:00).

Реєструйте Акційні коди, кожен з яких складається з 12 символів – цифри та літери латинського алфавіту, протягом періоду з 01.05.2015 починаючи з 00.00 години по 21.06.2015 до 23.59 години включно шляхом направлення SMS-повідомлень з текстами Кодів на короткий телефонний номер 8888*** або на Інтернет-сайті www.promo.obolon.ua та отримуйте:

  • За перший зареєстрований Акційний код – гарантовано ексклюзивний магніт
  • За кожні 10 зареєстрованих Акційних кодів - фірмовий бокал «Оболонь»

Реєструйте Акційні коди та надсилайте правильні варіанти відповідей на запитання у роликах та беріть участь у щотижневому розіграші сертифікатів на туристичну подорож на двох до міста в межах України.

Детальні умови Акції

Акція триває з 00:00 годин 01 травня 2015 року по 23:59 години 30 червня 2015 року включно, або до моменту вичерпання подарунків Акції. Акція проводиться по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим та тимчасово непідконтрольних Україні територій .

В Акції можуть брати участь дієздатні фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років.

Акція дійсна лише для кінцевих споживачів Акційної продукції, що здійснюють її придбання для власного споживання без комерційної мети.

Учасники Акції ідентифікуються за номером мобільного телефону, який використовуються для реєстрації/участі в Акції згідно механіки Акції

Кожен Акційний код може бути використаний лише один раз.

Учасник Акції може зареєструвати не більше 10 Кодів протягом однієї доби.

Учасник Акції, який надіслав послідовно 10 некоректних Кодів поспіль, здійснив спробу підбору Унікальних кодів. Такий Учасник Акції автоматично позбавляється права на подальшу участь в Акції та одержання Заохочень/Подарунків Акції.

Факт придбання Акційної продукції та факт реєстрації Кодів шляхом відправлення SMS-повідомлення на номер 8888 та на Інтернет-сайті www.promo.obolon.ua означає, що Учасник ознайомився, а також повністю і безумовно погодився з усіма умовами і правилами Акції.

Кількість подарунків обмежена.

Заохочення/Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають.

Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

УВАГА! УЧАСНИКИ ПОВИННІ ЗБЕРІГАТИ КРИШКИ З ВИГРАШНИМИ КОДАМИ.

*Акційна продукція ТМ «Оболонь»:

  • пиво «Оболонь світле» в скляних пляшках місткістю 0,5 л., та в ПЕТ-пляшках, місткістю 1,25 л., 2л.;
  • пиво «Оболонь Преміум» в скляних пляшках місткістю 0,5 л.;
  • пиво «Оболонь Соборне» в скляних пляшках місткістю 0,5 л.;
  • пиво «Оболонь Безалкогольне» в скляних пляшках місткістю 0,5 л.

**Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні в межах території України. Телефонні переговори операторів гарячої лінії Акції з Учасником Акції можуть реєструватися засобами технічної фіксації. Учасник своєю участю в Акції надає свою безумовну згоду на таку фіксацію.

*** Вартість відправлення SMS на номер «8888» становить 0,50 грн. для абонентів Київстар, 0,60 грн. - для абонентів МТС, згідно з відповідними тарифами оператора - для абонентів Life. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Послуга передбачена в даному пункті тільки для повнолітніх.

Організатор: ПАТ «Оболонь», 04655, Україна, м. Київ, вул. Богатирська, 3